Leírás
FÜRDŐSZOBA VENTILÁTOR VENTS ÓRÁVAL
Elegáns ventilátor előlapján órával. Alkalmas fürdőszobák, zuhanyzók, konyhák és egyéb háztartási helyiségek állandó vagy időszakos szellőztetésére. Halk működésével, UV-álló ABS műanyagból készült fehér házával dekoratív része lehet kisebb fürdőszobának, mellékhelyiségnek. Az óra 1db AA elemmel működik, mely nem tartozéka a csomagnak.
Paraméterek
| Fenolstop | Igen |
| Légszállítás | 88 m3/h |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Csapágy | Skilócsapágy |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,085 A |
| Teljesítmény | 14 W |
| Fordulatszám / perc | 2300 |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 5000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP 34 |
| Zajszint | 33 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Oldalfalra |
