Leírás
Fürdőszoba ventilátor időzítővel és páraérzékelővel Dalap 125 BFZW ürdőszobai ventilátor nagy teljesítményű, szabadalmaztatott motorral van ellátva, amelynek jóval nagyobb a légáramlása, mint a versenytársainak. Időzítővel és páraérzékelővel is rendelkezik, amely Ön helyett vezérli a szellőztetést. A ventilátor ideális fürdőszobákba, toalettekre, konyhákba és más olyan helyiségekbe, ahol könnyedén szeretné eltávolítani a nedvességet.Fürdőszoba ventilátor időzítővel és páraérzékelővel Dalap 125 BFZW
Paraméterek
| Fenolstop | IGEN |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Időzítő és páraérzékelő | IGEN |
| Csapágy | Golyós |
| Légszállítás | 209 m3/h |
| Áramerősség | 0.1 A |
| Teljesítmény | 24 W |
| Fordulatszám / perc | 2400 |
| Csonk átmérő | 125mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 36 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
