Leírás
Fürdőszoba ventilátor Dalap 100 LVLZ, időzítő és húzókapcsoló
Alacsony energiafogyasztás mellett motorja nagyon megbízható, és túlmelegedés elleni védelemmel ellátott. Golyós csapágyazásának köszönhetően élettartama 40 000 óra. Automata zsaluzása a ventilátor bekapcsolása után 30 másodperccel felnyílik, majd ugyanennyi idő elteltével, ha a készüléket leállítjuk lekapcsol.
Kis méretének hála ideális lehet WC-k, fürdőszobák, konyhák irodák, öltözők, folyosók elhasználódott levegőjének elszívására. Felépítésének megfelelően mennyezeti vagy oldalfali elszívásra alkalmas. Maximum 3 méter hosszú csőszakaszra ajánljuk.
Paraméterek
| Fenolstop | IGEN |
| Légszállítás | 128 m3/h |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Statikus nyomás | 35Pa |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Húzókapcsoló | IGEN |
| Időzítő | IGEN |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Légszállítás | 128 m3/h |
| Áramerősség | 0,085 A |
| Teljesítmény | 20 W |
| Fordulatszám / perc | 2300 |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP 24 |
| Zajszint | 37 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
