Leírás
Az Aerauliqa QA szellőztető ventilátorok formatervezett kialakítással, törés- és UV álló ABS műanyagból készült házzal és előlappal rendelkeznek. A hasonló teljesítményű, hagyományos kialakítással rendelkező társaihoz képest rendkívül lacsony zajszint (33 dB) jellemzi.
Automata előlapjának köszönhetően megakadályozható a nemkívánatos visszaáramlás, amely mellékhelyiségek és többfelhasználós légtechnikai rendszerek (pl. társasházak közös strangja) esetén lehet kimondottan előnyös.
Magasminőségű, 30 000 üzemórára tervezett gördülőcsapágyazása lehetővé teszi a falsíkba és mennyezetbe építhetőséget egyaránt. Aerauliqa WKG ablakba építő szettel ablakba is építhető (Ablakban a kivágás mérete: D=120 mm).
Timer funkció: a ventilátor késleltetett leállását teszi lehetővé. Fokozatmentesen beállítható a kívánt utószellőztetési idő 1-25 perc között. Ez a funkció kifejezetten hasznos lehet mellékhelységek, illetve mellékhelyiséggel kombinált fürdőszobák szellőztetése esetén.
Hygro funkció: a beépített páraérzékelő egység automata szellőztetést biztosít, amennyiben a helyiség páratartalma a megengedett küszöbértéket meghaladja. Ez az érték fokozatmentesen állítható 50-95% relatív páratartalom között, az igényeknek megfelelően.
A legújabb szabványok szerint tesztelve: az Aerauliqa-nál az egységek a TÜV Rheinland által minősített laboratóriumban kerülnek tesztelésre, vagyis pontos, naprakész mérés készül az elektromos biztonságra vonatkozóan, megbízható teljesítmény és zajszint adatok kerülnek feltüntetésre. A tervezés és gyártás az EN60335-2- 80 (kisfeszültségű irányelv) és az EMC (elektromágneses megfelelőségi) irányelvekben foglaltak szerint történik.
Paraméterek
| Légszállítás | 83 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Időzítő és páraérzékelő | IGEN |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Légszállítás | 83 m3/h |
| Teljesítmény | 11 W |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 30 000 üzemórára |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 33 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
