Leírás
Fürdőszoba ventilátor, időzítő páraérzékelő Dalap 100 BFZW 12VFürdőszoba ventilátor, időzítő páraérzékelő Dalap 100 BFZW 12V
Paraméterek
| Fenolstop | IGEN |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Időzítő és páraérzékelő | IGEN |
| Csapágy | Skilócsapágy |
| Légszállítás | 77 m3/h |
| Áramerősség | 1.5 A |
| Teljesítmény | 14 W |
| Fordulatszám / perc | 2200 |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 5 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 32 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Telepíthető | Oldalfalra |
