Leírás
BLAUBERG QUATRO 100 H Fürdőszoba ventilátor- időzítővel és páraérzékelővel
UV-álló ABS műanyagból készült, fürdőszoba, zuhanyzó, konyha és egyéb használati helyiség folyamatos vagy időszakos elszívására. Dekoratív előlapos háztartási ventilátor, 100 mm légcsatornához, időrelével és páraézékelővel. Golyóscsapágyas kivitel.
Paraméterek
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Időzítő és páraérzékelő | IGEN |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Légszállítás | 88 m3/h |
| Áramerősség | 0,085 A |
| Teljesítmény | 14 W |
| Fordulatszám / perc | 2300 |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP 34 |
| Zajszint | 33 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
