Leírás
Dalap 100 ELIS ZW fürdőszobai ventilátor időzítővel, páraérzékelővel, emelt teljesítménnyel
Akár 4 méteres csőhosszra is alkalmas, időzítővel, páraérzékelővel és mozgásérzékelővel. A ventilátor visszacsapó szeleppel van felszerelve, amely meggátolja az elszívott levegő visszaáramlását. A nagy teljesítményű, golyós csapágyazású motor lehetővé teszi a készülék vízszintes és függőleges telepítését is. Az IP24-es védettségi fokozatnak köszönhetően a ventilátor biztonságosan használható magas páratartalmú helyiségekben, mint például fürdőszobákban vagy konyhákban.
Az időzítő gyárilag 15 percre van beállítva. Teljesen kikapcsolható, vagy 5, 15 vagy 30 percre állítható.
A páraérzékelő teljesen kikapcsolható, illetve 50, 70 vagy 90%-os relatív páratartalomra állítható be. Amint a helység páratartalma meghaladja ezt a határértéket, a ventilátor bekapcsol és az időzítőn beállított ideig működik. A meghatározott idő letelte után a ventilátor automatikusan kikapcsol.
A ventilátor fényérzékelővel van felszerelve, amely két - az IN vagy az OUT üzemmódba állítható be. Ha csak akkor szeretné hogy a ventilátor működjön, amikor nincs senki a helyiségben, a fényérzékelő a világítás lekapcsolása után kapcsol be.
Az automata szellőztetés funkció amely előre meghatározott időközönként automatikusan kapcsolja a ventilátort. A gyári alapbeállítás 12 óra. A ventilátor az alábbi módokra állítható be: kikapcsolt, 6, 12 vagy 24 óra. Ventilátor a beállított intervallum szerinti automatikus bekapcsolás után 30 percig működik, majd magától kikapcsol.
Paraméterek
| Fenolstop | IGEN |
| Csőcsonk hossz | 7 mm |
| Légszállítás | 120 m3/h |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Statikus nyomás | 56Pa |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Időzítő és páraérzékelő | IGEN |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Légszállítás | 120 m3/h |
| Áramerősség | 0.09 A |
| Teljesítmény | 19 W |
| Fordulatszám / perc | 2400 |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP 24 |
| Zajszint | 36 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
