Leírás
Vents 125 LDTH L fürdőszobai ventilátor Időkapcsolóval, Páraérzékelővel, fehér
Elegáns, fehér formatervezett fürdőszoba ventilátor páraérzékelővel. A beépített páraérzékelő egység automata szellőztetést biztosít, amennyiben a helyiség páratartalma a megengedett küszöbértéket meghaladja. Ez az érték fokozatmentesen állítható 60-90% relatív páratartalom között, az igényeknek megfelelően.
A szellőztető ventilátorok formatervezett kialakítással, törés- és UV álló ABS műanyagból készült házzal és előlappal rendelkeznek.
A timer funkció ventilátor késleltetett leállását teszi lehetővé. Fokozatmentesen beállítható a kívánt utószellőztetési idő 2-30 perc között.
Előlapja könnyen, levehető és visszahelyezhető a készülékre. Ez lehetővé teszi a ventilátor könnyű és hatékony tisztán tarthatóságát, amely a várható élettartamát pozitívan befolyásolhatja.
Magasminőségű, 40 000 üzemórára tervezett gördülőcsapágyazása lehetővé teszi a falsíkba és mennyezetbe építhetőséget egyaránt.
Pontos méretek a képen.
Paraméterek
| Fenolstop | Igen |
| Csőcsonk hossz | 102 mm |
| Légszállítás | 167 m3/h |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Időzítő és páraérzékelő | IGEN |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Légszállítás | 167 m3/h |
| Áramerősség | 0,105 A |
| Teljesítmény | 16 W |
| Fordulatszám / perc | 2400 |
| Csonk átmérő | 125mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP 34 |
| Zajszint | 36 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
