Leírás
Elica - Páraelszívó ADÉLE BL MAT/A/60 GFB
Az Elica termékei tervezésekor a hatékony elszívás mellett az alacsony zajszintre és a világításra is nagy hangsúlyt fektet. Készülékeinek eredetiségét a formatervezés és a funkcionalitás különleges szintézise adja, mely új szintre emeli a mindennapi felhasználói élményt. Innovatív megoldásainak köszönhetően nincs szükség kompromisszumokra. A fekete üveg előlap alumíniumkeretbe van foglalva, ami kiemeli a készülék vonalait. A páraelszívó távvezérelhető: alkalmazással vagy hangvezérléssel bluetooth kapcsolattal és az épp használatban lévő Elica főzőlapok teljesítményének megfelelően állítja be magát. Maximális sebességnél 770 m³/h kapacitással kiváló teljesítményű szívórendszerrel rendelkezik. Az érintésvezérlőt az üveg elrejti. A LED-ek alacsony energiafogyasztással világítják meg a főzőlapot. Egy figyelmeztető lámpa bekapcsol, amely jelzi Önnek, hogy a zsírszűrők és a szagszűrők elérték a maximális telítettségi pontjukat. Itt az ideje, hogy kimossa vagy kicserélje őket.
Paraméterek
| Csőcsonk | Igen |
| Energiaosztály | A |
| világítás | 1x6w LED szalag |
| Mélység | 49 |
| Szélesség | 60 cm |
| Külső motorral is szerelhető | Igen |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 415 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 325m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 770 m3/h |
| Légszállítás 3-as fokozatban | 1000 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | Érintővezérlés |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | Fektetett T |
| Légszállítás | 770 m3/h |
| Szín | Fekete |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 55-74 dB |
