Leírás
Cata - Konyhai Páraelszívó THALASSA 600 GWH fehér
A CATA THALASSA páraelszívót úgy tervezték, hogy kiemelkedő teljesítménnyel rendelkezzen alacsony energiafogyasztás mellett extra halk működéssel. A készülék 60-70-90 cm szélességben kapható. Ez a modell egy úgynevezett "brushless" motorral van szerelve, jellemzője a nagy teljesítmény 1400 m3/h alacsony fogyasztás, ezáltal az energia besorolása A és az éves fogyasztása 58,6 kW/év. A páraelszívó a brushless motornak köszönhetően rendkívül csendes. 50 db(A)-től 67 db(A)--ig a fokozatoktól függően tudja szabályozni.
Air purification function: légfrissítő funkció (automata szellőztetés): A páraelszívó automatikusan óránként bekapcsol 10 percre, ezzel frissítve a konyhai levegőt.
Renova turbó funkció: gyors levegőmegújítás (utószellőztető funkció): Az elszívó a maximum sebeségi fokozaton üzemel 5 percet, a negyedik és ötödik fokozatban 3 percet.
Zsírszűrő-telítettség kijelző: amikor az elszívó kikapcsolt állapotban van és az áramkör azt érzékeli, hogy a készülék több mint 30 órája működött már, akkor a TIMER (IDŐZÍTŐ) LED gombja folyamatosan, vörös fénnyel fog villogni, jelezve, hogy a szűrőket tisztítani kell.
Non-condensation filter:anti-kondenzációs filter, ami megakadályozza a páralecsapodásból adodó problémákat, mint pl. a visszacsöpögő víz. Ez a probléma nem csak bosszantó vagy stresszes , de tönkreteheti az előkészületeinket is főzés közben. Az innovatív anti-kondenzációs filternek köszönhetően az új Cata páraelszívó megakadályozza, hogy főzés közben a tűzhelyre vagy az edényekbe csöpögjön a víz.
Természetes fehér vagy hideg LED világítás: a LED szalag világítást az elektronikus vezérlésnek köszönhetően kétféle üzemmódban lehet használni. A felhasználó válthat természetes fehér (2700K) és meleg fehér (3000K) színhőmérséklet között, ezzel is elősegítve az elszívó konyhai környezetbe való illeszkedését.
Paraméterek
| Csőcsonk | Igen |
| Energiaosztály | A |
| világítás | 1x3w LED szalag |
| Mélység | 40 |
| Szélesség | 60 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 326 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 811m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 1400 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | ÉrintőVezérlés |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | Döntött |
| Légszállítás | 811 m3/h |
| Szín | fehér üveg |
| Sebességek száma | 6 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 50/67 dB |
