Leírás
Elica JOY BLIX/A/90 fali páraelszívó
Az Elica termékei tervezésekor a hatékony elszívás mellett az alacsony zajszintre és a világításra is nagy hangsúlyt fektet. Készülékeinek eredetiségét a formatervezés és a funkcionalitás különleges szintézise adja, mely új szintre emeli a mindennapi felhasználói élményt. Innovatív megoldásainak köszönhetően nincs szükség kompromisszumokra.
Easy to Maintain - A tökéletes páraelszívó egyszerű karbantartással
A megfelelő karbantartás és a maximális higiénia, biztosítja a készülék hosszabb élettartamát.
A modelleket úgy tervezték, hogy megkönnyítsék a zsírszűrők és szagszűrők cseréjét. Mindegyik kivehető, mosható és cserélhető.
Maintenance Alarm - Zsírszűrő telítettség kijelző
Egy figyelmeztető lámpa bekapcsol, amely jelzi Önnek, hogy a zsírszűrők és a szagszűrők elérték a maximális telítettségi pontjukat. Itt az ideje, hogy kimossa vagy kicserélje őket.
Long Life Filter - Hosszú élettartamú szűrő (opcionális)
Könnyen karbantartható szűrőink, most még zöldebbek: moshatók és regenerálhatók, élettartamuk akár 3 év is lehet.
(szemben a piacon lévő átlagos szűrők 3/6 hónapos élettartamával)
Paraméterek
| Csőcsonk | Igen |
| Energiaosztály | B |
| világítás | LED |
| Mélység | 49 |
| Szélesség | 90 cm |
| Külső motorral is szerelhető | Igen |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 414 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 713m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 900 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | Érintővezérlés |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | Fektetett T |
| Légszállítás | 900 m3/h |
| Szín | inox |
| Sebességek száma | 4 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 51-73 dB |
| Megjegyzés_ Inox fekete üveggel |
