Leírás
Cata - Páraelszívó P-3050 IX/L inox- készlet erejéig rendelhető
A konyhai páraelszívó tökéletes választás a modern konyhák számára. Az inox szín elegáns megjelenést kölcsönöz a helyiségnek. Ez a szag elszívó hatékonyan szellőzteti a konyhát, és segít megszabadulni a főzés során keletkező zsíros részecskéktől. Vezérlése mechanikus nyomógombos.
A fali páraelszívó remek választásnak bizonyul olyan konyhákba, ahol fontos a helytakarékosság, térkihasználás. Könnyen telepíthető és kezelhető. Kifejezetten a főzőfelület fölé helyezhető, hogy optimalizálja az elszívást. Kiválóan eltávolítja a főzés során keletkező párát, olajos ételszagot, füstöt. Csökkenti a magas páratartalommal jelentkező problémákat, például a penészképződést vagy a zsírlerakódást a falakon és bútorainkon. Friss, tiszta levegőt biztosít a konyhában, használata jelentős mértékben javítja a levegő minőségét. Profi falra szerelhető elszívónk nemcsak a párát és a kellemetlen szagokat távolítja el, hanem segít csökkenteni a sütés-főzés során keletkező hőt is. Stílusos kiegészítője lesz bármelyik modern és letisztult hangulatú konyhának.
Paraméterek
| Csőcsonk | Igen |
| Energiaosztály | C |
| világítás | 1x5,5w LED |
| Mélység | 45 |
| Szélesség | 50 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 196 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 193m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 247 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 125 mm |
| Vezérlés | Nyomógomb |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | Standard |
| Légszállítás | 247 m3/h |
| Szín | Inox |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 56-68 dB |
| Csőcsatlakozás | 125 |
| Energiaosztály | C |
| Forma kivitel | Standard |
| Súly | 5 |
| Szín | Inox |
| Vezérlés | Nyomógomb |
| Világítás | 1x5,5w LED |
| Zajszint | 56-68 |
| Motorok száma | 1 |
| Légszállítás | 247/193 |
| Garancia|3 | |
| Szélesség | 50 |
| Nyomásérték | 196 |
