Leírás
Cata - Páraelszívó F-2050 X/Linox
A CATA F sorozat páraelszívóit úgy tervezték, hogy kiemelkedő teljesítménnyel rendelkezzenek, alacsony energiafogyasztás mellett.
A készülék továbbfejlesztett energiatakarékos és költséghatékony LED világítással rendelkezik, melynek élettartama tízszerese a hagyományos izzókénak, ugyanakkor 90 %-kal kevesebb energiát fogyaszt.
Ez a hagyományos páraelszívó önállóan falra szerelhető, vagy szekrény aljára rögzíthető, 3 sebesség fokozattal rendelkezik.
A modern üveg légterelő védi a bútort a feláramló gőzöktől. A fém zsírfilter mosogatógépben mosható.
Inox vagy fehér színben, 50 és 60 cm széles méretben választható, így kisebb konyhákba, hétvégi házakba is tökéletes megoldást nyújt.
Paraméterek
| Energiaosztály | C |
| világítás | LED |
| Mélység | 47 |
| Szélesség | 50 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 209 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 205m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 350 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 120 mm |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | Fali |
| Légszállítás | 209 m3/h |
| Szín | inox |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 59/68 dB |
