Leírás
CATA - Páraelszívó F-2060 fekete BK/L LED
Paraméterek
| Energiaosztály | C |
| világítás | 1x5,5w LED |
| Mélység | 47 |
| Szélesség | 60 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 192 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 185m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 120 mm |
| Vezérlés | Nyomógomb |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | Standard |
| Légszállítás | 300 m3/h |
| Szín | fekete |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 56-68 dB |
