Leírás
Cata - Konyhai páraelszívó VALTO 600 XGBK
Döntött kivitelű páraelszívó fekete üveg borítása lenyűgöző vizuális hatást kelt minden konyhában. A 60 cm-es szélesség tökéletes méretű a legtöbb főzőlap számára. Az érintővezérlés nem csupán egyszerű kezelhetőséget biztosít, hanem hozzáadott eleganciát is kölcsönöz a készüléknek. Ez a páraelszívó egy darab motorral rendelkezik, melynek légszállítási kapacitása 900/575 m3/h. A zajszint 44-61 dB(A) között változik, ami csendes működést jelent. Az utószellőztetés funkcióval a főzés befejezése után is friss és tiszta marad a konyhai levegő. A 1x3w LED szalag világítás kiváló látási viszonyokat teremt a főzőlap felett. Az A+ energiaosztályba tartozó Cata Valto 600 XGBK szagelszívóval nem csak a konyhai szagokat tarthatja kézben, hanem az energiafogyasztást is. A kiemelkedő teljesítmény, a stílusos megjelenés és a magas energiahatékonyság egyedülálló kombinációt kínálnak.
A készlet erejéig rendelhető.
Paraméterek
| Csőcsonk | Igen |
| Energiaosztály | A+ |
| Extra csendes | Igen |
| világítás | 1x3w LED szalag |
| Mélység | 31 |
| Szélesség | 60 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 284 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 170m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 385 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 125 mm |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | ÉrintőVezérlés |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | Döntött |
| Légszállítás | 170 m3/h |
| Szín | Fekete üveg |
| Teljesítmény | 113 W |
| Sebességek száma | 5 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 44-61 dB |
| Csőcsatlakozás | Javasolt 150 / minimum 125 |
| Energiaosztály | A+ |
| Forma kivitel | Döntött |
| Súly | 21 |
| Szín | Fekete üveg |
| Vezérlés | ÉrintőVezérlés: |
| Világítás | 1x3w LED szalag |
| Zajszint | 44-61 |
| Motorok száma | 1 |
| Légszállítás | 900/575 |
| Utószellőztetés | Igen |
| Garancia|3 | |
| Szélesség | 60 |
| Motor típusa | Brushless |
| Nyomásérték | 284 |
