Leírás
[Product}
Mennyezeti elszívó amely rozsdamentes acél testtel készült. Előnye, hogy mennyezetbe telepíthető, nem takarja el a konyha egyéb részeit, diszkrét, esztétikus. Szűrői mosogatógépben mosható fém szendvics zsírszűrők, használható elszívó vagy recirkulációs üzemmódban is. elszívó négy irányba állíthatók, a legjobb hatásfok elérésének érdekében. Az üzemeltetéséhez a távirányítót a csomag tartalmazza.
Paraméterek
| Csőcsonk | Igen |
| Energiaosztály | A |
| világítás | 6x3,5w eco LED |
| Mélység | 60 |
| Szélesség | 100 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 850m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 1200 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | Távvezérlő |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | Mennyezetbe építhető |
| Légszállítás | 850 m3/h |
| Szín | Inox |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 50-67 dB |
