Nodor - konyhai páraelszívó NorBreeze ISLA DEIMOS 1000 RF
NodorLeírás
Nodor - konyhai páraelszívó NorBreeze ISLA DEIMOS 1000 RFNodor - konyhai páraelszívó NorBreeze ISLA DEIMOS 1 méter széles RF online raktárról gyors kiszállítással.
Paraméterek
| Energiaosztály | A+ |
| világítás | 2x7w ssLED szalag |
| Mélység | 38 |
| Szélesség | 100 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 852m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 1200 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Vezérlés | Távvezérlő |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | Mennyezetbe építhető |
| Légszállítás | 1200 m3/h |
| Szín | Inox / Fehér üveg |
| Garancia | 5 év |
| Zajszint | 46-70 dB |
| Szín | Inox/fehér üveg |
| Világítás | 2x7w ssLED szalag |
| Csőcsatlakozás | 150 |
| Energiaosztály | A+ |
| Forma kivitel | Mennyezetbe építhető |
| Súly | 31 |
| Vezérlés | Távvezérlő |
| Zajszint | 46-70 |
| Szélesség | 100 |
| Motorok száma | 1 |
| Motor típusa | Brushless |
| Légszállítás | 1200/852 |
| Utószellőztetés | Igen |
| Garancia|5 | |
| Nyomásérték | 308 |
