Leírás
Cata - Konyhai páraelszívó ISLA SIRIN 1000 GWH
Mennyezetbe építhető elszívó, forgatható extra csendes BT3 motorral, így minden oldalon van kivezetési lehetőség. Vezérlés távvezérlővel történik (3+1 TURBO fokozat). A készülék rendelkezik zsírszűrő-telítettség kijelzővel, ami jelzi, hogy a zsírszűrőket tisztítani kell. Kivehető, mosható fém zsírfilter. Az elszívónak a középső panelje fehér üveg, a keretrész fehérre festett acél.
Paraméterek
| Csőcsonk | Igen |
| Energiaosztály | A |
| világítás | 4x3,5w eco LED |
| Mélység | 60 |
| Szélesség | 100 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 380 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 850m3/h |
| Légszállítás 3-as fokozatban | 1350 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | Távvezérlő |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | Mennyezetbe építhető |
| Légszállítás | 850 m3/h |
| Szín | Fehér üveg |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 50-67 dB |
