Leírás
Cata - Páraelszívó GL-75 X/C LED inox
Szabványos kialakítású beépíthető páraelszívó, de jellemzői túlmutatnak a szabványon. Erőteljes, 850 m3-es motor, A gőzelszívás hatékonysági osztálya kimagasló, fémszűrő tisztítási jelzőfénnyel van ellátva, állítható világítási intenzitása, meglepően alacsony zajszint a légáram erejéhez képest , és ez csak néhány a páraelszívó előnyei közül.
Paraméterek
| Mélység | 28 |
| Szélesség | 90 cm |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Garancia | 3 év |
| Forma, kivitel | Felső szekrénybe vagy kürtőbe építhető |
| Min. szekrényméret | 90 cm |
| Szín | Inox |
| Vezérlés | Érintővezérlés |
| Fokozatok száma | 3+1 (turbó) |
| Motorok száma | 1 |
| Légszállítás | 1350/820 m3/h |
| Zajszint | 50-67 (dB/A) |
| Nyomásérték | 405 Pa |
| Utószellőztetés | Igen |
| Világítás | 2x3,5w eco LED |
| Csőcsatlakozás | Javasolt 150 / min. 125 mm |
| Külső motorral is | Igen |
| Energiaosztály | A |
| Garancia | 3 év |
| Súly | 9 kg |
