Nodor - konyhai páraelszívó NorBreeze ECLIPSE 60 BK
NodorLeírás
Nodor - konyhai páraelszívó NorBreeze ECLIPSE 60 BKNodor - konyhai páraelszívó NorBreeze ECLIPSE 60 cm széles BK online raktárról gyors kiszállítással.
Paraméterek
| Energiaosztály | A |
| világítás | 1x5w ssLED szalag |
| Mélység | 28/44 |
| Szélesség | 60 cm |
| Motorok száma | 1 |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 750m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 1200 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Vezérlés | ÉrintőVezérlés |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 |
| Forma kivitel | felső szekrénybe vagy kürtőbe építhető |
| Légszállítás | 1200 m3/h |
| Szín | Fekete üveg |
| Garancia | 5 év |
| Zajszint | 50-67 dB |
| Csőcsatlakozás | 150 |
| Energiaosztály | A |
| Forma kivitel | felső szekrénybe vagy kürtőbe építhető |
| Súly | 14 |
| Szín | Fekete üveg |
| Vezérlés | ÉrintőVezérlés: |
| Világítás | 1x5w ssLED szalag |
| Motorok száma | 1 |
| Légszállítás | 1200/750 |
| Utószellőztetés | Igen |
| Garancia|5 | |
| Szélesség | 60 |
| Nyomásérték | 402 |
| Zajszint | 50-67 |
