Leírás
ARDES 5BR40PB Álló ventilátor
Az Ardes BRISA termékcsalád ventilátorai alkalmazkodnak a mindennapi élet igényeihez. Lágy, de határozott színeikkel jól illeszkednek a modern bútorokhoz, és egyedi megjelenést adnak a környezetnek. Csendes működés, 40 cm átmérőjű kék 3 lapátos változat, 3 fokozat, kapcsolható oszcilláció.
Szín: fehér test, szűrke színű lapát
Talp: kerek 40 cm
Paraméterek
| Légszállítás | 1794 m3/h |
| Magasság | 105/130cm |
| Szín | Fehér, szürke |
| Átmérő | 400 mm |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Távirányító | Nincs |
| Teljesítmény | 40 W |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 53 dB |
