Leírás
ARDES Álló ventilátor
a ventilátor alkalmazkodik a mindennapi élet igényeihez. Lágy, de határozott színeikkel jól illeszkedik a modern bútorokhoz, és egyedi megjelenést ad a környezetnek. Csendes működés, 40 cm átmérőjű 5 lapátos változat, 3 fokozat, kapcsolható oszcilláció. Állítható magasság 100-120 cm között.
Paraméterek
| Légszállítás | 2520 m3/h |
| Magasság | 120cm |
| Szín | fehér test szürke színű lapátozás |
| Átmérő | 400 mm |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Távirányító | Nincs |
| Teljesítmény | 50 W |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 53 dB |
