Leírás
ARDES álló ventilátor
Erőteljes motorjának és tartós fém konstrukciójának valamint egyedülálló 170 cm maximum magassági méretének köszönhetően, nappalink nélkülözhetetlen kelléke a forró nyári napokon. Az Ardes CHROME család ventilátorainál alkalmazott fém alapanyagok, illetve azok speciális felületkezelése a legmagasabb minőségi osztályba helyezi el ezeket a készülékeket. Ezek a ventilátorok az alapfunkciójukon túlmutatva a saját környezetük ékkövei lehetnek. A standard változatokhoz mérten a különbség jól érzékelhető, bármely tulajdonságról is legyen szó. Minden egyes elemére a lágy vonalvezetés jellemző, amely válasz lehet azoknak, akik a legmagasabb esztétikai elvárásokat fogalmazzák meg a ventilátor iránt. 40 cm átmérőjű fekete fém lapátozás, erős fém váz, 3 fokozat, dönthető fej, oszcilláció.
Paraméterek
| Légszállítás | 3180 m3/h |
| Magasság | 112-170cm |
| Átmérő | 400 mm |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Távirányító | Nincs |
| Teljesítmény | 50 W |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 65 dB |
