Leírás
Ablak ventilátor zsaluval Ø177 mm VV180
Ø 177 mm-es ablakventilátor lakó- vagy kereskedelmi helyiségek ablakokon vagy falakon keresztül történő levegőelszívására szolgál. Ez a ventilátor automatikus zárral van felszerelve (megakadályozza a levegő visszaáramlását, amikor a ventilátor nem működik).
Megbízható motor alacsony energiafogyasztással, nem igényel karbantartást. Túlmelegedés elleni védelemmel ellátott. A ventilátorház és a kerék jó minőségű ABS műanyagból készült, ami ellenáll az UV sugaraknak, nem sárgul be. IP24-es védettséggel rendelkezik.
Pontos méretek a képen.
Paraméterek
| Fenolstop | Igen |
| Csőcsonk hossz | 87 mm |
| Légszállítás | 212 m3/h |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Statikus nyomás | 35Pa |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,1 A |
| Teljesítmény | 25 W |
| Fordulatszám / perc | 1400 |
| Csonk átmérő | 177mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP 24 |
| Zajszint | 31 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
