Leírás
Fordulatszám szabályozó RS-1-400W-ig (1,8A)
Folyamatos szabályozásra 1,5 A terhelhetőségig. Egy szabályozóra több ventilátor is csatlakoztatható, amennyiben a ventilátor teljes kapacitása nem haladja meg a 269 W-ot. Úgy tervezték, hogy fenntartsa és szabályozza a sebességet az egyfázisú motoroknál.
Paraméterek
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 1,8 A |
| Teljesítmény | 269 W |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP 40 |
| Max. áramfelvétel / terhelhetőség | 1,8 A (~400 W) |
| Méretek 78 × 78 × 63 mm | |
| Környezeti hőmérséklet | max. +35 °C |
| Védettség | IP 40 |
| Anyag / ház | Műanyag burkolat |
| Súly | kb. 0,11 kg |
