Leírás
Az Aerauliqa QX szellőztető ventilátorok formatervezett, könnyen levehető és tisztítható előlappal, valamint a ventilátort védő, szintén tisztítható szűrővel rendelkeznek. A süllyesztett kialakításnak köszönhetően, csekély mértékű a falsíktól való kiállásuk. Gipszkatonfalazatba való süllyesztés az Aerauliqa KT-PLASTER QX, opcionálisan rendelhető tartozék felhasználásával lehetséges.
A beépített pillangószelepnek köszönhetően megakadályozható a nemkívánatos visszaáramlás, amely mellékhelyiségek és többfelhasználós légtechnikai rendszerek (pl. társasházak közös strangja) esetén lehet kimondottan előnyös.
Speciális, 30.000 üzemórára tervezett gördülőcsapágyazása lehetővé teszi a falsíkba és mennyezetbe történő beépítést, valamint a szakaszos és folyamatos üzemeltetést egyaránt.
Nagyhatékonyságú, radiális kialakítású járókereke által hosszabb csőszakaszokon keresztül történő szellőztetésre is alkalmas.
Mennyezeten való telepítés esetén, a megfelelő IP védettség biztosítása, a gyári Nagyhatékonyságú, radiális kialakítású járókereke által hosszabb csőszakaszokon keresztül történő szellőztetésre is alkalmas.
Mennyezeten való telepítés esetén, a megfelelő IP védettség biztosítása, a gyári CGX80-100 típusú adapter felhasználásával lehetséges. Ez nem tartozéka az egységcsomagnak, de külön megrendelhető.
A legújabb szabványok szerint tesztelve: az Aerauliqa-nál az egységek a TÜV Rheinland által minősített laboratóriumban kerülnek tesztelésre, vagyis pontos, naprakész mérés készül az elektromos biztonságra vonatkozóan, megbízható teljesítmény és zajszint adatok kerülnek feltüntetésre. A tervezés és gyártás az EN60335-2- 80 (kisfeszültségű irányelv) és az EMC (elektromágneses megfelelőségi) irányelvekben foglaltak szerint történik.
Paraméterek
| Csőcsonk hossz | 17 mm |
| Légszállítás | 104 m3/h |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,2 A |
| Teljesítmény | 17/28 W |
| Fordulatszám / perc | 2400 |
| Csonk átmérő | 80mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IPX4 |
| Zajszint | 27/38 dB |
| Ventilátor típus | Radiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
| Helyiség mérete kategória | 20 m3-ig |
| Helyiség mérete | < 20 m3 (8 m2) |
