VORTICE Vort Hri 200 Phantom BP központi hővisszanyerő
VorticeLeírás
VORTICE Vort Hri 200 Phantom BP központi hővisszanyerő
Kiváló minőségű. kis helyigényű gép a kiváló levegő biztosítására. A szűrőket félévenként szükséges cserélni. Megbízható üzemelés, családiházak folyamatos szellőztetéséhez. Kialakítása horganyzott préselt acél ház; belseje hangelnyelő anyaggal bélelt. EC kefe nélküli motorok golyóscsapágyazott tengelyekkel, közvetlenül a centrifugális járókerekekhez kapcsolva, biztosítják a hosszú élettartamot.
Csőcsatlakozások névleges átmérője: 125 mm.
Paraméterek
| Hatásfok | 88.9 % |
| Légszállítás | 206 m3/h |
| Motor típus | EC |
| Statikus nyomás | 58Pa |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Teljesítmény | 102 W |
| Csonk átmérő | 125mm |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 38 dB |
