Leírás
Hővisszanyerős légkezelő berendezés az energiahatékony szellőztetés kialakításához lakásokban, családi házakban, irodákban és egyéb helyiségekben. Hő és akár páravisszanyeréssel csökkenthetjük az energiafelhasználást és növelhetjük a komfortot a belső terekben. Vezérléssel testreszabható és igény szerint szabályozható a szellőzés az épületben. Légkezelő berendezés mennyezeti beépítés, EC motor, keresztáramú hővisszanyerővel, beépített automata bypassal, heti program lehetőséggel, mobiltelefonos applikációval és távoli elérési lehetőséggel. Elő és utófűtő vezérlési lehetőséggel.
310 m3/h légszállítás | Polisztirén hőcserélővel
Ajánlott max. helységméret: 90 m2
Paraméterek
| Fázis | 1 |
| Hőcserélő anyaga | Polisztirén |
| Hatásfok | 91 |
| Légszállítás | 310 m3/h |
| Motor típus | EC |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Szűrőbetét | G4, opció F7 |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Áramerősség | 1,34 A |
| Teljesítmény | 171 W |
| Csonk átmérő | 160mm |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP44 |
| Zajszint | 33 dB |
| Súly | 13 kg |
