Leírás
VENTS VUE 100 P MINI hővisszanyerő készülék
Hővisszanyerős légkezelő egység kompakt hang- és hőszigetelt házban keresztáramú hőcserélővel. Mennyezeti telepítés, 125 mm-es csonkokkal, entalpiás hővisszanyerővel, 100 m3/h 30 Pa teljesítménnyel. Kezelése három állású vezérlővel történik. Jó választás energiahatékony szellőztetés kialakításához lakásokban, családi házakban, irodákban és egyéb helyiségekben.
Paraméterek
| Légszállítás | 44/100 m3/h |
| Motor típus | AC |
| Statikus nyomás | 80Pa |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Teljesítmény | 56 W |
| Csonk átmérő | 125mm |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 24/41 dB |
