Leírás
Hővisszanyerős légkezelő berendezés az energiahatékony szellőztetés kialakításához lakásokban, családi házakban, irodákban és egyéb helyiségekben. Hő és akár páravisszanyeréssel csökkenthetjük az energiafelhasználást és növelhetjük a komfortot a belső terekben. Vezérléssel testreszabható és igény szerint szabályozható a szellőzés az épületben. Légkezelő berendezés álló vagy oldalfali beépítés, EC motor, vertikális 125 mm-es csonkokkal, keresztáramú hővisszanyerővel, 250 m3/h 100 Pa teljesítménnyel, A14 vezérléssel.
Paraméterek
| Hatásfok | 79 |
| Légszállítás | 300 m3/h |
| Motor típus | EC |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 125 mm |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Teljesítmény | 165 W |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 33 dB |
| Áramfelvétel (A) | 1.3 |
| Befúvó oldali szűrőbetét | G4 + F8 |
| Burkolat anyaga | Dupla rétegű acél |
| Fázis | 1 |
| Hő- és hangszigetelt burkolat | |
| Hőcserélő anyaga | polisztirén |
| Hőcserélő típusa | keresztáramú |
| Kifúvó oldali szűrőbetét | G4 |
| RPM | 2050 |
| SEC osztályzat | A |
| Szállítható levegő hőmérséklete (°С) | -25 ... +40 |
| Szigetelés | 20 mm ásványgyapot |
| Telepítés módja | Álló, Oldalfali |
| Zajszint 3 méter távolságból (dBA) | 33 |
| Méretek | szél/mag/mély:287 / 510 / 810 mm |
| Súly | 32,0 kg |
