Ventilátor termosztáttal külső ráccsal 100mm
AwentaLeírás
Ventilátor termosztáttal külső ráccsal 100mm 10-20 négyzetméteres helyiségek szellőztetésére. A szabályzóval a hőmérsékletet 10-30 Celsius között lehet fokozatmentesen állítani. A cső átmérője 100 mm. Alkalmas kisebb szobák, irodák szellőztetésére, belső hőmérsékletének csökkentésére. A termosztát falon kívüli kialakításának köszönhetően, kevesebb munkát igényel a ventilátor beüzemelése. Működésekor addig szívja el a levegőt a területen, amig az vissza nem csökken a beállított hőfokra.
A készüléket 200 mm hosszú csővel szerelték, vastagabb fal esetén a 1005, vagy 1010 cikkszámú termékünkel szerelhető.
Pontos méretek a képen.
Paraméterek
| Fenolstop | IGEN |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Csapágy | Skilócsapágy |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Légszállítás | 60 m3/h |
| Áramerősség | 0,4 A |
| Teljesítmény | 12 W |
| Fordulatszám / perc | 2600 |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 5 000 üzemóra |
| Garancia | 1 év |
| Zajszint | 36 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Oldalfalra |
