Leírás
Fürdőszoba ventilátor Dark 100 mm visszacsapó szeleppel
Az elegáns kivitelű fekete fürdőszobai ventilátor a legtöbb belső térhez, például nappalihoz, irodákhoz vagy éttermekhez kiválóan illeszkedik. A ventilátor visszacsapó szeleppel és tömítőgyűrűkkel van felszerelve, nagyon párás helyeken, például konyhákban vagy fürdőszobákban is kiváló hatásfokkal használható. A ventilátor kiemelkedően csendes működésű, motorjának zajszintje csak 25 dB. A motor golyóscsapágyakkal van szerelve, amely hosszú, akár 40 000 órás élettartamot biztosít. A ventilátor könnyen beszerelhető. Fekete, matt matt borítással .A ventilátor LED izzóval szerelt, amely jelzi a készülék működését.
DARK 100 mm fürdőszoba ventilátor előnyei
- stílusos fekete kialakítás
- visszacsapó szelep és gumitömítés, IP25 védelem
- fali vagy mennyezeti szerelés is lehetséges
- egyszerű csatlakoztatás és csendes működés alacsony energiafogyasztás
- egyfázisú motor túlmelegedés elleni védelem
- golyóscsapágyak, hosszú élettartam
Paraméterek
| Fenolstop | Igen |
| Csőcsonk hossz | 70 mm |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Statikus nyomás | 48Pa |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Légszállítás | 90 m3/h |
| Áramerősség | 0,04 A |
| Teljesítmény | 8,4 W |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP 25 |
| Zajszint | 25 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
