Sirius - konyhai páraelszívó SL-903 P 70 cm
SiriusLeírás
Sirius - konyhai páraelszívó SL-903 P 70 cm
Beépített egység kerületi elszívással rozsdamentes acélból. A főzőlap tökéletes megvilágítását 4 LED-es spotlámpa garantálja, míg a nagy teljesítményű motornak köszönhetően erőteljes szívás érhető el, amely az elszívóba vagy külső motorral is beépíthető a maximális hangkomfort érdekében. 70 és 90 cm-es méretben kapható.
Min. szekrényméret 70 cm.
Súly:11 kg.
Paraméterek
| Csőcsonk | Igen |
| Energiaosztály | B |
| világítás | 4x2,1w LED |
| Mélység | 29 |
| Szélesség | 70 cm |
| Külső motorral is szerelhető | Igen |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 388 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 700m3/h |
| Légszállítás 2-es fokozatban | 900 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Utószellőztetés | Igen |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Forma kivitel | felső szekrénybe vagy kürtőbe éptíthető |
| Légszállítás | 900 m3/h |
| Szín | inox |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 44/69 dB |
| Csőcsatlakozás | 150 |
| Energiaosztály | B |
| Forma kivitel | felső szekrénybe vagy kürtőbe építhető |
| Súly | 11 |
| Szín | Inox |
| Vezérlés | Elektronikus |
| Világítás | 4x2,1w LED |
| Motorok száma | 1 |
| Légszállítás | 900/700 |
| Utószellőztetés | Igen |
| Garancia|5 | |
| Szélesség | 70 |
| Nyomásérték | 388 |
| Zajszint | 44-69 |
