MIDEA XTREME SAVE MG2X-24-BL-SP (MSAGDU-24HRFN8-BL/MOX401-24HFN8) FEKETE KLÍMA MONO OLDALFALI SZETT 7KW
MideaLeírás
- Automatikus újraindulás
- Lamella memória funkció
- 1W készenléti üzemmód
- 4 irányú légáram
- Turbo üzemmód
- Alvás automata funkció
- Follow me funkció
- Vészhelyzeti üzemmód
- 8 ℃-os temperáló fűtés
- Időzítő funkció
- 5 fokozatú kültéri ventillátor
- Golden Fin
- Lágy légáram funkció
- Csepptálca fűtés
- Gyári Wifi vezérlés
- Hűtőközeg-szivárgás észlelés funkció
- Karterfűtés
- Eco mód
- π alakú szerelőlap
- 2 irányú csőcsatlakozás
- Opcionális multi function board
Paraméterek
| Teljesítmény | 6,8 kW felett |
| Hűtőteljesítmény | 7.1 kW |
| Fűtőteljesítmény | 7.3 kW |
| Hűtési energia osztály | A++ |
| Fűtési energia osztály | A+ |
| Alkalmas tartós téli fűtésre? | Igen, alkalmas tartós téli fűtésre |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.4 |
| Beltéri egység mérete | 1083 x 244 x 336 mm |
| Beltéri egység súlya | 13.6 kg |
| Beltéri egység légszállítása (max. / .... / min.) | 1090/770/610 m3 /h |
| Legalacsonyabb külső hőmérséklet fűtés üzemmód esetén | -15 °C |
| Kültéri egység mérete | 955 x 673 x 342 mm |
| Kültéri egység súlya | 43.9 kg |
| Kültéri egység hangteljesítményszintje (max.) | 67 Db (A) |
| Csepptálcafűtés | Igen |
| Karterfűtés | Igen |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| WIFI vezérlés | Igen |
| TÍPUSSZÁM | MOX401-24HFN8 | MSAGDU-24HRFN8 |
| SEER | 6,4 W/W | |
| SCOP | 4,0 W/W | |
| TÁPFESZÜLTSÉG | 220-240V,50Hz,1Fázis | |
| HŰTŐTELJESÍTMÉNY | 7,0 kW | |
| FŰTŐTELJESÍTMÉNY | 7,3 kW | |
| LÉGSZÁLLÍTÁS | 3500 m3/h | 1090/770/610 m3/h |
| HANGTELJESÍTMÉNYSZINT | 67 dB(A) | 62 dB(A) |
| NETTÓ MÉRETEK (SZÉL. X MAG. X MÉLY.) | 955 x 673 x 342 mm | 1083 x 244 x 336 mm |
| FOLYADÉKCSŐ MÉRET | 9,52 mm | |
| GÁZCSŐ MÉRET | 15,9 mm | |
| AJÁNLOTT HELYISÉG MÉRET | - | 32-44 m2 |
| MŰKÖDÉSI TARTOMÁNY (HŰTÉS) | -15 ~ 50 °C | 17 ~ 32 °C |
| MŰKÖDÉSI TARTOMÁNY (FŰTÉS) | -15 ~ 24 °C | 0 ~ 30 °C |
| NETTÓ TÖMEG | 43,9 kg | 13,6 kg |
| HŰTŐKÖZEG TÍPUSA | R32 | |
| LÁBTÁVOLSÁG | 663 mm | - |
| MAX. CSŐHOSSZ | 50 m | - |
| MAX. KÜLTÉRI-BELTÉRI SZINTKÜLÖNBSÉG | 25 m | - |
| HŰTŐKÖZEG TÖLTET | 1,45 kg | - |
Paraméterek
| Csepptálca fűtés | Igen |
| I FEEL FUNKCIÓ | Igen |
| Kivitel | Téliesített |
| Légteres | 4 irányú légterelés |
| Szín | Fekete |
| Teljesítmény (kW) | 6,0 kW felett |
