MIDEA XTREME SAVE MG2X-18-BL-SP (MSAGCU-18HRFNX-BL/MOX301-18HFN8) FEKETE KLÍMA MONO OLDALFALI SZETT 5KW
MideaLeírás
- Automatikus újraindulás
- Lamella memória funkció
- 1W készenléti üzemmód
- 4 irányú légáram
- Turbo üzemmód
- Alvás automata funkció
- Follow me funkció
- Vészhelyzeti üzemmód
- 8 ℃-os temperáló fűtés
- Időzítő funkció
- 5 fokozatú kültéri ventillátor
- Golden Fin
- Lágy légáram funkció
- Csepptálca fűtés
- Gyári Wifi vezérlés
- Hűtőközeg-szivárgás észlelés funkció
- Karterfűtés
- Eco mód
- π alakú szerelőlap
- 2 irányú csőcsatlakozás
- Opcionális multi function board
| Teljesítmény | 5,5 kW (18000 Btu) |
| Hűtőteljesítmény | 5.3 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5.6 kW |
| Hűtési energia osztály | A++ |
| Fűtési energia osztály | A+ |
| Alkalmas tartós téli fűtésre? | Igen, alkalmas tartós téli fűtésre |
| SCOP | 4 |
| SEER | 7 |
| Beltéri egység mérete | 969 x 241 x 320 mm |
| Beltéri egység súlya | 11.2 kg |
| Beltéri egység légszállítása (max. / .... / min.) | 800/600/500 m3 /h |
| Legalacsonyabb külső hőmérséklet fűtés üzemmód esetén | -15 °C |
| Kültéri egység mérete | 874 x 554 x 330 mm |
| Kültéri egység súlya | 33.5 kg |
| Kültéri egység hangteljesítményszintje (max.) | 65 Db (A) |
| Csepptálcafűtés | Igen |
| Karterfűtés | Igen |
| Hűtőközeg típusa | R32 |
| WIFI vezérlés | Igen |
| TÍPUSSZÁM | MSAGCU-18HRFNX | MOX301-18HFN8 |
| SEER | 7,0 W/W | |
| TÁPFESZÜLTSÉG | 220-240V,50Hz,1Fázis | |
| HŰTŐTELJESÍTMÉNY | 5,3 kW | |
| FŰTŐTELJESÍTMÉNY | 5,6 kW | |
| LÉGSZÁLLÍTÁS | 800/600/500 m3/h | 2100 m3/h |
| HANGTELJESÍTMÉNYSZINT | 56 dB(A) | 65 dB(A) |
| NETTÓ MÉRETEK (SZÉL. X MAG. X MÉLY.) | 969 x 241 x 320 mm | 874 x 554 x 330 mm |
| FOLYADÉKCSŐ MÉRET | 6,35 mm | |
| GÁZCSŐ MÉRET | 12,7 mm | |
| LÁBTÁVOLSÁG | - | 511 mm |
| MAX. CSŐHOSSZ | - | 30 m |
| MAX. KÜLTÉRI-BELTÉRI SZINTKÜLÖNBSÉG | - | 20 m |
| MŰKÖDÉSI TARTOMÁNY (HŰTÉS) | 17 ~ 32 °C | -15 ~ 50 °C |
| MŰKÖDÉSI TARTOMÁNY (FŰTÉS) | 0 ~ 30 °C | -15 ~ 24 °C |
| NETTÓ TÖMEG | 11,2 kg | 33,5 kg |
| SCOP | 4,0 W/W | |
| HŰTŐKÖZEG TÍPUSA | - | R32 |
| HŰTŐKÖZEG TÖLTET | - | 1,1 kg |
| AJÁNLOTT HELYISÉG MÉRET | 24-35 m2 | - |
Paraméterek
| Csepptálca fűtés | Igen |
| I FEEL FUNKCIÓ | Igen |
| Kivitel | Fűtésrásegítésre |
| Légteres | 4 irányú légterelés |
| Szín | Fekete |
| Teljesítmény (kW) | 4,0 - 5,9 kW |
