Leírás
A Dalap TFO Ø 162 mm kerek ipari axiális ventilátor védőráccsal az ipari épületek, üzletek, konyhák, éttermek, kisebb csarnokok stb. közvetlenül a falon keresztül történő szellőztetésére alkalmas. A ventilátor kiemelkedően magas légkapacitással rendelkezik, viszonylag alacsony légellenelállás mellett
Paraméterek
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,26 A |
| Teljesítmény | 36 W |
| Fordulatszám / perc | 1300 |
| Csonk átmérő | 162mm |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP 24 |
| Zajszint | 33 dB |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Oldalfalra |
| Átmérő [mm] | 162 |
| Hogyan mérhető le megfelelően a ventilátor átmérője? | |
| Légszállítás [m³/óra] | 200 |
| Statikus nyomás [Pa] | 50 |
| Teljesítmény [W] | 36 |
| Fordulatszám [perc] | 1300 |
| Névleges áram [A] | 0,26 |
| Akusztikus zaj [dB/3m] | 33 |
| Védettségi fokozat [IP] | 24 |
| Feszültség [V] | 230 |
| Frekvencia [Hz] | 50 |
| Tömeg [kg] | 2.5 |
| Méretek [mm] | lásd a képen |
| Felhasználás | étterem, bárok, kávézók, garázs, műhely |
| Üzemelési hőmérséklet [°C] | -30-tól +40-ig |
| Szín | fekete |
| Tanúsítvány jele [CE] | CE |
| Alkalmazás | a levegő elszívásához |
| Telepítés | falra |
| Ventilátor karimájának hossza [mm] | 110 |
| Ventilátor kialakítása | axiális |
| Modell | TFO 150 |
