Leírás
Fali ventilátor BVN- BK-200 AC
Oldalfali elszívó ventilátor. Alacsony zajszint (kb. 42 dB), így lakóterekben, fürdőszobákban, irodákban is ideális. A ház és a ventilátor elektrosztatikus porfestett acéllemezből készül. A motor és a ventilátor járókerék acél tartókonzolokkal csatlakozik a fő házhoz. Könnyen felszerelhető ablakokra és falra. Az automatikus zárófedél megakadályozza a külső levegő, hideg huzat, rovarok vagy por bejutását. Falra vagy ablakra is könnyen felszerelhető. Kompakt kialakításának köszönhetően kis helyen is elfér. Fordulatszáma szabályozható (külön megvásárolható szabályzóval), így alkalmazkodik a helyiség szellőztetési igényéhez.
Javasolt felhasználási területek: fürdőszoba, WC, konyha, irodahelyiségek, raktárak, kisebb műhelyek, háztartási tárolók, pince, mosókonyha, üzlethelyiségek, kisebb kereskedelmi terek.
TELEPÍTÉSE
A termék oldalfalra, vízszintes tengelyirányban telepíthető.
Paraméterek
| Légszállítás | 780 m3/h |
| Min és max. hőmérséklet | -25 °C és +50 °C |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Teljesítmény | 28 W |
| Fordulatszám / perc | 1250 |
| Csonk átmérő | 200mm |
| Életarttam | 40000 |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IPX4 |
| Zajszint | 42 dB |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Oldalfalra |
