FÜRDŐSZOBA VENTILÁTOR ORBIT mozgásérzékelővel és időzítővel
AwentaLeírás
FÜRDŐSZOBA VENTILÁTOR ORBIT mozgásérzékelővel és időzítővel
Beépített érzékelőjének köszönhetően, a ventilátor automatikus módon bekapcsol a helységben történő mozgást érzékelve, majd az előre beállított időtartamot (3- 30 perc) követően lekapcsol. Halk működés, alacsony áramfogyasztás, valamint nagy megbízhatóság és hatékonyság jellemzi.
Paraméterek
| Légszállítás | 88 m3/h |
| Statikus nyomás | 32Pa |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Mozgásérzékelő | IGEN |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Teljesítmény | 13 W |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IPX4 |
| Zajszint | 38 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
