FÜRDŐSZOBA VENTILÁTOR AWENTA 100 LOOP MOZGÁSÉRZÉKELŐVEL
AirventLeírás
FÜRDŐSZOBA VENTILÁTOR AWENTA 100 LOOP MOZGÁSÉRZÉKELŐVEL
Kétfokozatú ventilátor mozgásérzékelővel, amelyet folyamatos működésre terveztek. Fürdőszobák, konyhák és egyéb lakó- és kiszolgáló helyiségek állandó vagy időszakos szellőztetésére alkalmas. A ház és a rotor kiváló minőségű ABS anyagból készült, ellenáll a mechanikai sérüléseknek és az UV sugárzásnak.
A motor golyóscsapággyal van felszerelve, amely hosszú évekig biztosítja a ventilátor csendes működését.
A mozgásérzékelő a helyiségben való mozgás érzékelése után felgyorsul, az utolsó mozgás után 15 perccel lecsökkenti a sebességét. Az alacsonyabb fokozat nagyon halk járású.
Pontos méretek a képen.
Paraméterek
| Fenolstop | Igen |
| Légszállítás | 42/70 m3/h |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Statikus nyomás | 11Pa |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Mozgásérzékelő | IGEN |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,1 A |
| Teljesítmény | 4 W |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IPX4 |
| Zajszint | 24/32 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
