Leírás
A 12 V-os, húzókapcsolóval ellátott Dalap 150 BFL 12 fürdőszobai ventilátort olyan, nagyon nedves környezetbe tervezték, ahol fennál annak a veszélye, hogy az elektromos készülék vízzel érintkezhet. Az elektromos áram 12 V-ra történő átalakításának köszönhetően a sérülésveszély nem áll fenn . Ezért a ventilátor a fürdőszobában közvetlenül a fürdőkád , a mosdó vagy a zuhanyfülke fölé helyezhető (1. sz. zóna). A húzókapcsoló megkönnyíti a készülék be- és kikapcsolását.Fürdőszoba ventilátor húzókapcsolóval Dalap 150 BFL 12V
Paraméterek
| Fenolstop | IGEN |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Húzókapcsoló | IGEN |
| Csapágy | Skilócsapágy |
| Légszállítás | 236 m3/h |
| Áramerősség | 2 A |
| Teljesítmény | 24 W |
| Fordulatszám / perc | 2300 |
| Csonk átmérő | 150mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 5 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 36 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Telepíthető | Oldalfalra |
