Leírás
Fürdőszoba ventilátor Dark 125 mm visszacsapó szeleppel
Az elegáns kivitelű fekete fürdőszobai ventilátor a legtöbb belső térhez, például nappalihoz, irodákhoz vagy éttermekhez kiválóan illeszkedik. A ventilátor visszacsapó szeleppel és tömítőgyűrűkkel van felszerelve, nagyon párás helyeken, például konyhákban vagy fürdőszobákban is kiváló hatásfokkal használható. A ventilátor kiemelkedően csendes működésű, motorjának zajszintje csak 30 dB. A motor golyóscsapágyakkal van szerelve, amely hosszú, akár 40 000 órás élettartamot biztosít. A ventilátor könnyen beszerelhető. Fekete, matt matt borítással .A ventilátor LED izzóval szerelt, amely jelzi a készülék működését.
Pontos méretek a képen.
Paraméterek
| Fenolstop | Igen |
| Csőcsonk hossz | 78 mm |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Statikus nyomás | 58Pa |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Légszállítás | 180 m3/h |
| Áramerősség | 0,05 A |
| Teljesítmény | 10 W |
| Csonk átmérő | 125mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP 25 |
| Zajszint | 30 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
