Leírás
Dalap 150 SD csőventilátor, emelt teljesítményel
A ventilátor alkalmas helyiségek elszívására akár 12 méter hosszú csőszakaszon. A ventilátor lakó és kereskedelmi helyiségek szellőztetésére használatos, mint pl. a fürdőszoba, konyha, iroda, éléskamra stb. Vízszintesen és függőlegesen is telepíthető. ABS műanyagból készítve.
A golyóscsapágy meghosszabbítja a ventilátor élettartamát akár 40 000 órára, a siklócsapágyassal ellentétben, melynek élettartama 5000 óra. A ventilátor erősebb motorral van ellátva, ami növeli a teljesítményét akár 30%-al.
Paraméterek
| Alapanyag | ABS műanyag |
| Légszállítás | 365 m3/h |
| Min és max. hőmérséklet | -25 °C és +50 °C |
| Statikus nyomás | 104Pa |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,16 A |
| Teljesítmény | 36 W |
| Fordulatszám / perc | 2400 |
| Csonk átmérő | 150mm |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 42 dB |
