Leírás
Dalap 125 SD csőventilátor, emelt teljesítményel
A ventilátor alkalmas helyiségek elszívására akár 8 méter hosszú csőszakaszon. A ventilátor lakó és kereskedelmi helyiségek szellőztetésére használatos, mint pl. a fürdőszoba, konyha, iroda, éléskamra stb. Vízszintesen és függőlegesen is telepíthető. ABS műanyagból készítve.
A golyóscsapágy meghosszabbítja a ventilátor élettartamát akár 40 000 órára, a siklócsapágyassal ellentétben, melynek élettartama 5000 óra. A ventilátor erősebb motorral van ellátva, ami növeli a teljesítményét akár 30%-al.
Paraméterek
| Alapanyag | ABS műanyag |
| Légszállítás | 245 m3/h |
| Min és max. hőmérséklet | -25 °C és +50 °C |
| Statikus nyomás | 68Pa |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,105 A |
| Teljesítmény | 24 W |
| Fordulatszám / perc | 2400 |
| Csonk átmérő | 125mm |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 39 dB |
