Leírás
Dalap 100 ST fürdőszobai ventilátor rovarvédő hálóval Ø 100 mm
Fürdőszobák, konyhák, zuhanyzók szellőztetéséhez használható. Rövid csőszakaszokhoz, például fali szellőztetéshez használható. A ventilátor motorja akár folyamatos üzemeltetésre is alkalmas. A lapát ABS műanyagból készült, mely rendkívül ellenálló, és kialakításának köszönhetően hatékony a légszállítás. Rovarvédő hálóval és golyóscsapágyazású motorral van felszerelve, amely hatékony szellőztetést biztosít bármilyen helyiségben. A ventilátor az azonos méretű csőbe illeszthető.
Pontos méretek a képen.
Paraméterek
| Fenolstop | Igen |
| Csőcsonk hossz | 76 mm |
| Légszállítás | 90 m3/h |
| Max. hőmérséklet | +40 °C |
| Statikus nyomás | 39Pa |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Csapágy | Golyós |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Teljesítmény | 14 W |
| Fordulatszám / perc | 2200 |
| Csonk átmérő | 100mm |
| Felhasználás | Beltéri |
| Életarttam | 40 000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP 24 |
| Zajszint | 35 dB |
| Ventilátor típus | Axiál |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Mennyezetre és oldalfalra |
