Leírás
CATA - Páraelszívó GT-PLUS 45 X/M inox
A páraelszívót úgy tervezték, hogy kiemelkedő teljesítménnyel rendelkezzen alacsony energiafogyasztás mellett.
A készülék továbbfejlesztett energiatakarékos és költséghatékony szabályozható ECO LED világítással rendelkezik, melynek élettartama tízszerese a hagyományos izzókénak, ugyanakkor 90 %-kal kevesebb energiát fogyaszt. Ez a páraelszívó felső szekrénybe vagy kürtőbe építhető és 3 fokozattal rendelkezik. A készülék alján lévő fém zsírfilter mosogatógépben mosható. 60 cm széles felső szekrénybe építhető, fekete, fehér és inox színben választható, nagyobb konyhákba, hétvégi házakba is tökéletes megoldást nyújt. Telepítése az easy-fix rendszernek köszönhetően gyors és egyszerű mindössze 3 lépésben.
Ha a levegő a szabadba egy csővezetéken keresztül távozik, (vagyis kivezetéses üzemmódban használjuk), akkor egy 125 vagy 150 mm átmérőjű nyíláshoz kell csatlakoztatni a csőcsonk segítségével. Tilos égéstermékek céljára használt csatornákba, kéményekbe bevezetni! Ügyeljen arra, hogy amikor a páraelszívó és más, nem elektromos üzemű kályha vagy tűzhely egyszerre működik, elegendő mennyiségű levegő utánpótlás álljon rendelkezésre. A megfelelő működtetés érdekében biztosítani kell légbeeresztést az ajtókon, ablakokon vagy más légbevezetőkön keresztül.
Paraméterek
| Csőcsonk | Igen |
| Energiaosztály | C |
| világítás | 2x3w LED |
| Mélység | 28 |
| Szélesség | 50 cm |
| Külső motorral is szerelhető | Igen |
| Motorok száma | 1 |
| Nyomásérték | 270 Pa |
| Légszállítás 1-es fokozatban | 645m3/h |
| Légszállítás 3-as fokozatban | 1200 m3/h |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 150 mm |
| Vezérlés | Nyomógomb |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Forma kivitel | felső szekrénybe vagy kürtőbe éptíthető |
| Légszállítás | 645 m3/h |
| Szín | inox |
| Sebességek száma | 3 |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 50/65 dB |
