Leírás
Cata LHV-160 fali elszívó ventilátor
Nagy teljesítményű szellőztető ventilátor hagyományos kialakítású, védőráccsal szerelt előlappal, nagy hatékonyságú, alacsony zajszintű lapátozással rendelkezik. Kiválóan alkalmas nagyobb helyiségek általános szellőztetésre. A ház és az előlap ellenálló fehér ABS műanyagból készült, nagy színtartósággal. Az elülső burkolat fém védő ráccsal van ellátva. Az alsó szélen az előlap egy csavarral van rögzítve. A 190 és nagyobb átmérőjű modellek indítókondenzátorral szereltek. A motor a teljes élettartamra kiterjedő zsírtöltésű csúszócsapágyakkal és a vízszintes rögzítéshez egy nyomócsapággyal van felszerelve. Túlterhelés elleni hőbiztosítékkal szerelt a biztonságos működésért. A zajszint mérése a szívótengely 2 méteres távolságában történik, amikor a ventilátor teljes sebességgel működik.
A termék egységcsomagjában megtalálható tartozékok segítségével ablakba és falsíkba egyaránt beépíthető.
Pontos méretek a képen.
Paraméterek
| Légszállítás | 450 m3/h |
| Min és max. hőmérséklet | -25 °C és +50 °C |
| Csapágy | Sikló |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,1 A |
| Teljesítmény | 20 W |
| Fordulatszám / perc | 1750 |
| Csonk átmérő | 160mm |
| Életarttam | 5000 üzemóra |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IPX4 |
| Zajszint | 40 dB |
| Méretek | Lásd a képen |
| Telepíthető | Oldalfalra |
