Leírás
BLAUBERG VENTO Expert A50-1 W V.3 Egyhelyiséges Hővisszanyerős Légkezelő Berendezés Wi-Fi-s
Egyhelyiséges hővisszanyerős légkezelő berendezés. Háromfokozatú motorral (15 m3/h - 30 m3/h - 50 m3/h). Zárt helyiségek hatékony szellőztetéséhez. Beépített G3 szűrővel (opcionálisan F8 szűrővel) és szénkefe mentes motorral szerelve. 70 mp-es befúvás és elszívás ciklusváltás, így folyamatos légcsere történik a helyiségben. Vezérelhető akár beltéri egységen akár WiFi hálózaton keresztül mobilapplikációval is. Az egység vezérlése elérhető okostelefonon vagy táblagépen keresztül is.
Wi-Fi-n keresztül akár több egység is működtethető.
Csatlakoztatni lehet intelligens házhoz vagy épületfelügyeleti rendszerhez Wi-Fi-n keresztül. Ház szellőztetés vezérlése felhőszolgáltatáson keresztül a világ bármely pontjáról.
A szabályozható légcsere folyamatosan friss levegőt fog biztosítani a helyiségben, akár 95 %-os energia megtakarítással.
Paraméterek
| Fázis | 1 |
| Fűtés típusa | Elektromos |
| Hatásfok | 95% |
| Légszállítás | 50 m3/h |
| Légszállítás hővisszanyerő módban | 25m3/h |
| Légszállítás szellőztető módban | 50m3/h |
| Motor típus | EC |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Sebességi fokozatok | 3 |
| Cső átmérő | 160 mm |
| Szűrőbetét | G3 |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,06 A |
| Teljesítmény | 8,5 W |
| Csonk átmérő | 160mm |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP 24 |
| Zajszint | 13-37 dB |
| Feszültség [V] | 100-240 |
| Működési elv | 70 mp ciklikus |
| Telepítés módja | Faláttörés |
| RPM | 1900 |
| Helységméret | 15 m2 |
