Leírás
BLAUBERG VENTO EXPERT A100-1 S10 W V.2 Egyhelyiséges Egycsöves Hővisszanyerős Légkezelő Berendezés Wi-Fi-s
Egyhelyiséges egycsöves hővisszanyerős légkezelő berendezés. Négyfokozatú motorral (18 m3/h - 30 m3/h - 58 m3/h - 108 m3/h). Zárt helyiségek hatékony szellőztetéséhez. Beépített G3 szűrővel (opcionális F8 szűrővel) és EC motorral szerelve. 70 mp-es befúvás és elszívás ciklusváltás, ezért párban ajánljuk, így folyamatos légcsere megy végbe a helyiségben. Vezérlehető a beltéri egységen és WiFi hálózaton keresztül mobilapplikációval is.
Paraméterek
| Fázis | 1 |
| Hatásfok | 87% |
| Légszállítás hővisszanyerő módban | 54m3/h |
| Légszállítás szellőztető módban | 108m3/h |
| Motor típus | EC |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Sebességi fokozatok | 4 |
| Cső átmérő | 160 mm |
| Szűrőbetét | G3 |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 0,151 A |
| Teljesítmény | 18 W |
| Csonk átmérő | 160mm |
| Garancia | 2 év |
| IP védettség | IP 24 |
| Zajszint | 11-30 dB |
| RPM | 2940 |
| Telepítés módja | Faláttörés |
| Helységméret | 15 m2 |
