Leírás
Hővisszanyerős légkezelő berendezés az energiahatékony szellőztetés kialakításához lakásokban, családi házakban, irodákban és egyéb helyiségekben. Hő és akár páravisszanyeréssel csökkenthetjük az energiafelhasználást és növelhetjük a komfortot a belső terekben. Vezérléssel testreszabható és igény szerint szabályozható a szellőzés az épületben.
A VER.04 modellfrissített változat, V.2 típusú elő és utófűtővel kompatibilis.
Paraméterek
| Fázis | 1 |
| Hőcserélő anyaga | Polisztirén |
| Hatásfok | 92 |
| Légszállítás | 450 m3/h |
| Motor típus | EC |
| Plusz garancia | 1 év- Ventilatorom.hu csapata általi beszerelés esetén |
| Cső átmérő | 160 mm |
| Szűrőbetét | F7 (opcionális: G4) |
| Feszültség | 230/240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Áramerősség | 1,4 A |
| Teljesítmény | 178 W |
| Csonk átmérő | 160mm |
| Garancia | 2 év |
| Zajszint | 28 dB |
| Helységméret | 140 m2 |
| Burkolat anyaga | Polimer bevonatú acél |
| Hő- és hangszigetelt burkolat | igen |
| Hőcserélő típusa | ellenáramú |
| RPM | 3200 |
| SEC osztályzat | A+ |
| Szállítható levegő hőmérséklete [°С] | --25 ... +40 |
| Szigetelés | 40 mm ásványgyapot |
| Telepítés módja | Álló, Oldalfali |
