VORTICE VORT HR 450 AVEL D KÖZPONTI SZELLŐZTETŐ
VorticeLeírás
VORTICE VORT HR 450 AVEL D KÖZPONTI SZELLŐZTETŐ
- Alacsony fogyasztás
- Acéllemez burkolat
- Oldalfali modell (fali konzol alapfelszereltség)
- Bekötési csatlakozók: 160mm átmérő
- EC motorok: 4 sebesség, nagy teljesítményű ventillátorok
- Automata fagyvédelem integrálva
- Nagy hatékonyságú keresztirányú műanyag hőcserélő
- 100% automata szűrt by-pass
- G4 szűrőbetétek alapfelszereltségben (opcionális: M5/F7 szűrők)
- Géptestbe integrált LCD érintő vezérlő panel
- Mágneses előlap
- Könnyű szűrőcsere
- Méretek: 709x486x783mm súly: 40kg
- Német passzív ház szabvány
Paraméterek
| Előmelegítő | NINCS |
| Hatásfok | 88 |
| Légszállítás | 450 m3/h |
| Motor típus | EC |
| Statikus nyomás | 680Pa |
| Feszültség | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Teljesítmény | 350 W |
| Csonk átmérő | 160mm |
| Garancia | 3 év |
| Zajszint | 47 dB |
Hasonló termékek
HRS Smarty X C 2X 1.1 Hővisszanyerős légkezelő, keresztáramú, álmennyezeti NA125
Raktáron
1.136.650 Ft
